UWAGA

Zgodnie z ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o
prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 24, poz. 83), jakiekolwiek
korzystanie z treści oraz zdjęć tego bloga bez wiedzy właściciela jest
zabronione.


środa, 19 grudnia 2012

Przygotowania do świąt...

Miało być o czym innym ale za mało czasu dzisiaj, święta idą więc pełne ręce roboty chociaż i tak w domu Wigilii nie spędzamy. Choinka stoi/leży na balkonie do wczoraj, dzisiaj byłam w piwnicy po stojak i ozdoby mam nadzieje że jutro uda się ją ustawić i przystroić :) To będą nasze drugie święta w trójke :)  Tak jak wspomniałam na kolacje wigilijną idziemy najpierw do rodziców P. szybka rybka i opłatek a potem do moich rodziców już na spokojnie. Ale i tak w domu musi być coś do zjedzenia więc dzisiaj zrobiłam bigos jutro babcia przyniesie pierogi, śledzie już w lodówce a w sobote zrobie sałatke warzywną i w zamrażalce będzie rybka w razie W :) mhmm placków nie robie napewno dostaniemy "wyprawke". Co do sprzątania to nie jestem zwolenniczką istnego szaleństwa w czyszczeniu całego domu..okna zawsze lubie mieć czyste więc często są myte, kafelki w łazience też myje na bieżąco, dywanów i firan nie posiadam ani żadnych meblościanek do ścierania itd itp.

3 komentarze:

  1. wszystko idealnie zorganizowane wnioskuję:) u nas jest istny sajgon, w niedziele rano wyjeżdzamy na drugi koniec Polski a powrót pewnie po tygodniu dopiero więc u nas w tym roku nie ma świąt w domu. Upiekłam tylko pierniczki no i jutro się ogarnie temat sprzątania wieczorem choineczka i wyjazd:) niby lubie święta ten magiczny czas zawirowani między pichceniem w kuchni a lataniem ze szmatką i czyszczeniem wszystkiego co się da ale akurat w tym roku po prostu mi się nie chce :)

    OdpowiedzUsuń
  2. aa zapomniałam że upiekłam pierniczki ale nie za dużo więc już ich nie ma :) (uwielbiamy słodkości) Jeśli wyjeżdżacie to rzeczywiście nie musisz "nic" robić :) tylko pakowanie i szerokiej drogi

    OdpowiedzUsuń
  3. dziękujemy na pewno się przyda :)

    OdpowiedzUsuń

Zachęcam do pozostawienia komenatrza za który z góry dziękuję :)
Zaznaczam iż będę usuwała wulgarne,obraźliwe komentarze!